Strony WWW

Odciśnij Swój ślad w sieci

Tworzymy strony i sklepy internetowe które nie tylko świetnie wyglądają, ale i realizują swoje cele sprzedażowe. Pomagamy start-upom i małym firmom wyróżniać się na tle konkurencji wydajnym, minimalistycznym i nowczesnym projektem.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest prostota wyrazu.

Wygląd i Estetyka

Diabeł tkwi w szczegółach

Wizerunek w sieci jest tak samo ważny jak pierwsze wrażenie. Zapewnimy Twojej firmie profesjonalny wizerunek, odpowiednie dostosowanie struktury i treści pod prezentowaną ofertę, dbając przy tym, by strona była intuicyjna i przejrzysta dla odwiedzających ją użytkowników. Nasze strony cechują się wysokiej jakości designem, oraz dostępnością na każdym urządzeniu.

Portfolio
Realizacje wybrane


Stawiamy na sprawdzone technologie, intuicyjność i dostępność strony na każdym urządzeniu. Specjalizujemy się w stronach opartych o WordPress, HTML. Dbamy o ich aktualizację i administrację.

WordPress to system typu Opensource. Oznacza to, że jest przyjazny dla każdego użytkownika - każdy programista o odpowiednich umiejętnościach może przy nim pracować.

WordPress jest systemem globalnym, nad którym pracuje tysiące programistów wydając nowe aktualizacje i dodając do biblioteki moduły pozwalające w szybki sposób wdrażać potrzebne funkcjonalności. 

Usługi, które oferujemy to między innymi:

  • Witryny ecommerce
  • Strony wielozakładkowe
  • One page
  • Landing page
  • Wirtualne wizytówki

Zapraszamy do kontaktu!2021 © Sqrview Studio