Rzuty architektoniczne

Wizualizacja, która zwiększy sprzedaż na Twojej stronie oraz portalach Airbnb i Booking.com

Ulepsz swoją ofertę, dodając architektoniczny rzut mieszkania na swojej stronie. 

Według badań przeprowadzonych przez National Association of Realtors® rzut mieszkania to trzy najbardziej skuteczne narzędzia sprzedaży zaraz po zdjęciach i opisie.

︎︎︎Brak rzutów mieszkań w ofercie wynajmu to jeden z najczęściej popełnianych błędów, nie tylko przez właścicieli mieszkań, ale i agencje zarządzania nieruchomościami. Podczas wynajmu jest to jedno z podstawowych kryteriów wyboru konkretnego apartamentu.
Uczyń swoją stronę bardziej konkurencyjną i informacyjną. Pamietaj, wyrazistość oferty decyduje czy Gość wybierze własnie Ciebie. Twoja oferta powinna przyciągnąć wzrok. Sposobów jest wiele - rzut mieszkania jest jednym z nich.

1 os. apartament
49 zł za nieruchomość/apartament

2-3 os. apartament
79 zł za nieruchomość/apartament

4+ os. apartament
od 99 zł za nieruchomość/apartament
Cena zależy od wielkości nieruchomości - liczby rzeczywistych sypialni.
*pokój dzienny z rozkładaną sofą nie jest uważany za sypialnię.

Otrzymasz od Nas profesjonalny plan piętra jako gotowy plik JPG/PNG. Będzie on zoptymalizowany pod kątem standardów obrazu Airbnb, Booking.com oraz kanałów social media (Facebook, Instagram).

Plan jest czarno - biały. Wierzymy, że wystrój wnętrz, jego kolory i faktury będą najlepiej widoczne na zdjęciach, które posiadasz.


Dostawa planu trwa 3 dni robocze od otrzymania przez nas zamówienia. Wszelkie dalsze zmiany będą dokonywane w ciągu jednego dnia roboczego w celu ostatecznej dostawy projektu.
Podczas składania zamówienia, prosimy przygotować i wysłać ręcznie wykonany szkic lub dowolny rysunek nieruchomości. W przypadku konieczności wykonania szkicu, skorzystaj z naszego arkusza, który możesz wydrukować w domu.

2021 © Sqrview Studio